Bir Diyetisyenin Mutfağına Konuk olun

Yayınlanma Tarihi: 18 Kasım 2021
imageBir Diyetisyenin Mutfağına Konuk olun /> ornament

Merhabalar ben Diyetisyen Pelin Kelleci. Günümüz koşullarında yanlış beslenme ile obezite ve buna bağlı olarak ortaya çıkan hastalıkların artmasıyla, bireyler sağlıklı beslenmeyi hayatına adapte etmek için bir arayışa girdi. Beslenme konusu bir derya-deniz…

Sürekli kendini yenileyen ve hep araştırmayı gerektiren bir alan. Doğru bilinen yanlışların çok oluşu nedeniyle kişilerin kafası daha da çok karışmaktadır. İşte bu noktada diyetisyenlerin doğru bilgiler vermesi ve bireyleri sağlıklı beslenmeye teşvik etmesi çok önemlidir.

Ben de sizler için derinlemesine araştırmalar yapıp doğru bilgileri ise ulaştırmaya çalışacağım. Burada yemeklerinize ve tatlılarınıza sağlıklı alternatifler sunmanın yanı sıra farklı içeriklere de yer vereceğim. ✨

Yazılarımı ve tariflerimi ‘Bizim Tarifler’ aracılığıyla size ulaştıracağım için çok mutluyum. Bir diyetisyenin mutfağına konuk olup sağlıklı tarifleri denemeye ve yazılarımı okuyup çok güzel bilgiler edinmeye hazır mısın? Ben çok heyecanlıyım, hadi başlayalım..

Sağlıklı beslenme önerileri ve daha birçok tarifi ‘dyt.pelinkelleci’ instagram hesabımda bulabilirsin. Bana da her zaman ulaşabilirsin!
Sağlıkla ve sevgiyle kalın!?