Temizleme süngerini temizlemek için

Yayınlanma Tarihi: 26 Temmuz 2021
imageTemizleme süngerini temizlemek için /> ornament

Mikrodalgada yüksek bir ayarda bir ya da iki dakika ısıtırsanız, temizleme süngerinizin üzerindeki tüm bakteriler ölür ve süngeriniz tertemiz olur.

Yazarın Diğer Yazıları
Yazarın Tarifleri

imageMissing Alt Text
Supla Nedir? En Şık Supla Nasıl Seçilir?

Supla nedir? Ne işe yarar? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Supla, şık sofraların vazgeçilmez bir aksesuarı sayılabilir. İlla şık bir davet veriyor olmak zorunda bile değilsiniz. Yemeğe ve sofranın stiline uygun seçilmiş bir Supla ile her yemek masasını görsel bir şölene çevirmeniz işten bile değil.

imageMissing Alt Text
Pasta yapmanın püf noktası

Evde pasta yaparken kullandığınız meyve ve şekerlemelerin dibe çökmesini istemiyorsanız pastanıza bir miktar mısır unu ilave edin. Meyveler pişerken suları yoğunlaşır ve dibe çökmezler.

imageMissing Alt Text
Kesme tahtasının kaymaması için

Siz sebzeleri doğrarken kesme tahtası sürekli kayıyorsa, altına nemli bir havlu koyun. Böylelikle sabitlenecek ve kaymayacaktır.

imageMissing Alt Text
Evde Romantik Bir Sevgililer Günü Geçirmek İçin İpuçları

<strong>Yılın en özel günlerinden biri geldi çattı. Bu yıl öncekilerden farklı geçecek 14 Şubat. Sevgililer Gününü kutlamayı seven-sevmeyen, o gün özel bir şeyler yapmayı tercih eden – etmeyen herkesin bu yıl 14 Şubat’ta bir ortak noktası var: Hepimiz evdeyiz!</strong>

imageMissing Alt Text
Yenilebilir Kozmetik: Ev Yapımı Yumurtalı Maskeler

Sık gözeneklerin ve aydınlık bir cildin sırrı yumurta! Ev yapımı yumurtalı maskeler cildinizin tonunu ve dokusunu iyileştirmekle kalmaz, çok daha aydınlık ve parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Yumurta yüksek protein içerir. Bu sayede cildinizin ihtiyaç duyduğu proteini de sağlar.

Tümünü Gör