Merhabalar Herkese!

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2021
imageMerhabalar Herkese! /> ornament

Merhabalar ben Burcu, Hepimizin evlere kapandığı süreçte beni çok mutlu eden bir işe girişirken buldum kendimi. Yemek yapmak. Yemek, benim için uzun zamandır sadece beslenme değil. Bence yemek; gıdadaki besinler, tat, aroma, paylaşma, sosyalleşme, ilham, bazen masadaki konuşma, bazen yaparken içinde bulunduğun ruh hali…

Deneyimsel ve beklentisizce çıktığım bu pişir, fotoğrafla, paylaş maceramda yolum “Bizim Tarifler” ile kesişti ve ben de burada bir yazar oldum. Yemek tariflerimi kimi zaman okuduğum bir kitaptan cümleyle kimi zaman güzel bir hikayeyle birleştirerek, adım adım sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Bizim tariflerle, sıcak sohbetlerin uzun sofralarda yol bulduğu, paylaştıkça çoğalan yemeklerle sevdiklerimizle birlikte kalabalık sofralarda buluşacağımız günleri iple çekiyorum.

‘’Bir şeylere başlamak için hazır olmayı ve koşulları mükemmelleştirmeyi bekleme ‘’ diyor. Amerikalı girişimci Marie Forleo. Mükemmelliği elden bırak başlangıçlara sarıl diyor aslında bizlere. Sizin de iyi gelen şey için korkusuzca adım atmanızı diliyorum. Bu sürekli ertelediğimiz bir eğitim, yeni bir enstrüman çalmak, yeni bir dil öğrenmek, aklınıza ne geliyorsa hepsi olabilir. Başlayın, gerisi yolda halloluyor. ✨

Ben de öyle yaptım, yapıyorum!

İnstagram hesabım olan ‘’Bhappybaker’ ’üzerinden paylaştığım tarifleri ve daha nicesinin olduğunu hatırlatarak hepinize kucak dolusu sevgiler!

Sağlıcakla kalın!

imageMissing Alt Text

Burcu Çinçin

Detay
Yazarın Diğer Yazıları
Tarifler