bizimtarifler

Karşınızda ‘Miss Coco’

Yayınlanma Tarihi: 22 Ekim 2021
imageKarşınızda ‘Miss Coco’ /> ornament

Merhaba, ben Tuğba! Oynamaya olan ilgim mini miniyken durmayan hayal kovalamacamla başlayıp; tiyatroya, sinemaya, yaratıcı dramaya ve mutfağa bulaştı. Kendi gözümde olan, içimden geçen hikayeleri farklı şekillerde paylaşmak benim için mutluluğun özü! Şimdi bizim tarifler ile oyun alanımı genişletmek harika hissettiriyor.

Meyvelerin eşsiz görselliğinden çikolataya, şekerin en rafinesiz halinden ne yalan söyleyeyim ee arada en rafine haline ve uzun sohbetlerin eşlikçisi kahvaltılara benim parmak izimi de bırakmayayım mı şimdi? Dedim ve bu tatları güle oynaya yapmaya, bir güzelde yemeye başladım. Yanlış anlaşılmasın bir porsiyon yetti. ?

Fit kalmak adına yollarımızı mutfakla ayırmadan önce bir kez daha düşünelim. Midemizi unutmak mümkün mü? İmkansız! Yemeklerden kaçmaktansa hem kokularıyla hem görselliğiyle hem de damağımızda bıraktıkları hisle bize verilen bu şöleni en iyi şekilde değerlendirelim. Her şey kararında güzel diyelim ve lezzetlerimi değerlendirip gülümsememizi abartmak için kolları sıvayalım, tezgahtaki yerlerimizi alalım.

Fit Kakaolu Coco puding ve Protein Omlet ile başlayalım…