Yulaffit’in Öyküsü

Yayınlanma Tarihi: 18 Kasım 2021
imageYulaffit’in Öyküsü /> ornament

1984 yılında Ankara’da doğdum, üniversite eğitimimi ODTÜ İstatistik bölümünde tamamladım. Birçok kişi gibi çocuklarım doğduktan sonra hayatımda bir sürü değişiklik oldu. En önemlilerinden biri de artık mutfakta sağlıklı yemekler yapmaya başladım.

Her yiyeceğin lezzetli bir sağlıklı alternatifi olabileceğine inanıyorum ve bu sayede hem ailemin hem de sevdiklerimin yeme alışkanlıklarının değişimine katkıda bulunmaya çalışıyorum. Çocuklara doğru beslenme alışkanlıklarını kazandırmak, şekersiz bir dünyanın da en az şekerli olan kadar lezzetli ve çeşitli olabileceğini göstermek öncelikli hedefim.

Bu amaçla yulaffit’i hayata geçirdim, burada hem sağlıklı beslenmek isteyen ancak bunu nasıl yapacağını bilemeyen kişilere yol gösteriyor hem de kendilerine ve çocuklarına şekersiz ve katkı madddesiz ürünler yedirmek isteyen annelerle kendi oluşturduğum ve denediğim tarifleri paylaşıyorum.

Hobimi yaşam biçimi haline getirerek mutfakta sağlıklı yiyecekler, şekersiz kek ve kurabiyeler yapmaktan ve tüm bu deneyimi ve enerjimi binlerce insanla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Danışmanlık sektöründe hala bir beyaz yakalı olarak çalışmaya devam ediyorum, lakin mutfak tutkumdan vazgeçemediğim için yulaffit hesabındaki içeriklerle sizinle olmaya devam ediyorum.

Şimdi yolum Bizimtarifler’le kesişti. Buradan sağlıklı ve lezzetli tariflerimi sizlerle paylaşacağım için çok mutluyum…

Hobimi yaşam biçimi haline getirerek mutfakta sağlıklı yiyecekler, şekersiz kek ve kurabiyeler yapmaktan ve tüm bu deneyimi ve enerjimi binlerce insanla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.