bizimtarifler

Yeni Nesil Mutfak’tan Merhaba!

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2021
imageYeni Nesil Mutfak’tan Merhaba! /> ornament

Merhaba Herkese,
Biz Yeni nesil Mutfak olarak sizlere sunduğumuz tarifleri araştırıyor, bazen defalarca deniyor, en doğru ve en net şekilde sizlere video, fotoğraf ve yazılı metin olarak sunuyoruz.

Bizim hayatımızdaki aşçılık merakı çocuk yaşta babamızdan gördüğümüzle başladı. İlk başlarda sadece ailemiz ve sevdiklerimiz için yemekler yaptık. Daha sonra lise eğitimimizi Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Aşçılık bölümünde okul birinciliğiyle tamamladık.

Türkiye’nin önde gelen birçok otel ve restoranların mutfaklarında stajyerlikten demi chef’liğe ve chef de partie’liğe kadar birçok kademede görevler yaptık. Üniversite eğitimlerimizi Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde tamamladık.

Daha sonra yeninesilmutfak’ı kurduk ve bildiklerimizi sizlere aktarmaya başladık. Biz hâlâ öğreniyor, öğrendiklerimizi paylaşıyor, daha iyi, daha pratik, daha yeni ve en önemlisi daha özgün tarifler hazırlayabilmek için sürekli araştırma ve denemeler yapmaya devam ediyoruz.

Tadı damağınızda kalacak en güzel lezzetlerde görüşmek üzere…

Sizler için bu harika sufle tarifini paylaşıyoruz…

Afiyet olsun ?